Home Uncategorized Publikohet videoja shokuese/ Turisti tronditet nga ajo çfarë zbulon në plazhet e...

Publikohet videoja shokuese/ Turisti tronditet nga ajo çfarë zbulon në plazhet e Sarandës: Ishin shumë pranë bregut!

199
0

Në këtë plazh, jo më shumë se një kilometër në veri të qytetit të Sarandës, një turist çek ka zbuluar dhjetëra pr edha mo rtaj ash vetëm 20 metra larg bregut.

David ishte në kërkim të një plazhi të qetë me pak njerëz dhe u zhyt nën ujë duke filmuar dhe aty gjeti m un icionet e rre zik shme.

“Po kërkonim plazhe pa njerëz (duke treguar me gisht nga sipër)””

“Kur i gjetëm për herë të parë ishim duke notuar 20 metra larg bregut. në 4 metra thellësi janë rreth 30-40 pre dha. U trondita. Mu duken si shishe, bëra video dhe kur i pashë në breg u binda që janë bo m ba. Janë mjaft afër bregut. Duhet bërë diçka”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here