Home Uncategorized Vdes nga COVID-19, biznesmeni i njohur shqiptar

Vdes nga COVID-19, biznesmeni i njohur shqiptar

159
0

Shqipëria është duke kaluar një situatë të vështirë përsa i përket pandemisë së koronavirusit.

Numri i rasteve është rritur ndjeshëm dhe shifrat e të shtruarve në spitale janë shqetësuese.

Sot MSH njooi 178 raste të reja dhe 4 të vdekur. Mësohet se mes viktimave është edhe biznesmeni shqiptar Astrit Kolli.

Biznesmeni është pronari i kompanisë Grand Idea, e cila merret me shtypje e printime. Lajmi është bërë i ditur edhe në rrjetet sociale nga miqtë e tij.nd Idea, e cila merret me shtypje e printime. Lajmi është bërë i ditur edhe në rrjetet sociale nga miqtë e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here