Home Uncategorized Komentuesja i shkruan Roza Latit: “Me ty ia kisha fal burrit tradhtinë”

Komentuesja i shkruan Roza Latit: “Me ty ia kisha fal burrit tradhtinë”

192
0

Roza Lati është një nga vajzat me më pak komplekse në showbizin shqiptar. Ajo zbulon shumë me postimet në rrjetet sociale.

Se fundmi Roza ka publikuar bisedën me një ndjekëse në rrjetin social Instagram, ku flitet pë tradhtinë. Ishte vetë ndjekësja që i shkroi se do ia falte bashkëshortit nëse do kishte mësuar që e ka tradhtuar me Rozën.

“Unë ia kisha fal burrit tradhtinë vec po të më tradhtonte me ty. Të kam shumë qejf, je shumë e mirë, ti më rrezaton mirësi”, i shkroi ndjekësja.

Nuk mungoi reagimi i vetë moderatores, e cila qeshi dhe i shkroi “Ma trego njëherë burrin meqë qekam e falme”. Mesa duket biseda e tyre ka vijuar ende pasi Roza zbulon që emri i partnerit të ndjekëses është Fredi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here