Home Uncategorized A thua çfarë i tha Ledri kur pa këtë foto të Sares...

A thua çfarë i tha Ledri kur pa këtë foto të Sares pa recipeta

194
0

Sara dhe Ledri janë duke prirë listën e personazheve më të komentuar.

Sidomos këtë verë duket se nuk do të lëshojnë pe, shkruan “Kosovarja”.

Ata janë në pritje të ëmbël, e prej atje mediat rozë janë vërshuar me lajme rreth tyre.

Ndonëse Sara duket e njëjt përveç se ka shtuar peshë, por dikur ishe më e lirë në përzgjedhjen e rrobave.

Në një foto që po qarkullon në rrjetet social ajo shihet se ka të veshur sako pa reçipeta.

Mbase kjo i pengoj asaj, ose Ledrit pasiqë nuk figuron në profilin zyrtar të Sares.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here