Home Uncategorized Vajza myslimane bie në dashuri me serbin , familja e dhunon dhe...

Vajza myslimane bie në dashuri me serbin , familja e dhunon dhe i rruan kokën

177
0

Vajza myslimane bie në dashuri me serbin , familja e dhunon dhe i rruan kokën

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Francë. Një adoleshente boshnjake ka rënë pre e dhunës së familjarëve pasi ishte dashuruar me një djalë serb. Prindërit e saj myslimanë e kanë rrahur dhe i kanë rr.ajtur kokën.

Pjesë e këtij akti ishin prindërit e saj dhe xhaxhai me hallën të cilët janë dënuar për çfarë kanë bërë.

Autoritetet kanë vepruar menjëherë dhe tani prindërit, xhaxhai dhe halla do të përballen me drejtësinë.

Nuk ka munguar reagimi i ministrit të Brendshëm francez, Gerald Darmanini cili ka kërkuar ndëshkimin e fajtorëve të këtij veprimi barbar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here