Home Uncategorized Nëna e 17-vjeçares shqiptare që ia morën jetën dhe e lanë mes...

Nëna e 17-vjeçares shqiptare që ia morën jetën dhe e lanë mes detit: A moj bija ime më the këtë fjalë të fundit

284
0

Të tjera dëshmi janë zbardhur lidhur me ngjarjen tragjike që ndodhi ditë më parë në Velipojë, ku 17-vjeçarja Enisa Doda u gjet pa shenja jete në plazhin e Velipojës, pasi kishte dalë me xhiro uji së bashku me 25-vjeçarin Indrit Bajraktari.

Mamaja e Enisës ka deklaruar përpara grupit het imor se e bija i kishte thënë se do dilte për kafe me një shok.

Nëna ka pranuar se i ka dhënë leje të bijës, pa dhënë detaje të tjera lidhur me raporton me 25-vjeçarin.

“Vajza më ka thënë mua se po dal të pi kafe me një shok dhe unë i kam thënë në rregull”, është shprehur ajo.

Ndërkohë Indrit Bajraktari ende nuk ka folur para grupit het imor, duke deklaruar se do të flasë para gjyka tës.

Në momentin e arre stimit, ai i ka qëndruar të njëjtës alibi si në përgjigjen ndaj punonjësve të pikës së dhënies me qira të motorëve të ujit se vajzën e kishte lënë në breg me xhaxhain e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here