Home Uncategorized Fustani i ngushtë po ia vizaton shumë barkun Sarës

Fustani i ngushtë po ia vizaton shumë barkun Sarës

185
0

Sara e dashura e Ledrit nuk e ka ndërmend ta lëshoj frontin si femra më e komentuar e këtin viti.

Kohët e fundit shkas për këtë u bë shtatëzënia, lajm të cilin e konfirmuan çifti madje edhe duke treguar gjininën e bebes, shkruan “Kosovarja”.

Tek sa ka ditë të tëra që ndodhen në pushime bashkë me Ledrin, familjen e tij dhe shoqërinë nuk kanë munguar imazhet atraktive.

Së fundmi bukuroshja shfaqet veshur me një fustan të ngushtë ku ia vizaton barkun e rrumbullakosur.

Edhe kështu po duket në top formë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here