Home Uncategorized Mbytet 9 vjeçari shqiptar në lumin Shkumbin

Mbytet 9 vjeçari shqiptar në lumin Shkumbin

321
0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në një fshat të Peqinit.

Një 9-vjeçar është futur për t’u larë dhe fatkeqësisht ka humbur jetën.

“Në fshatin Kurtaj, Peqin, në lumin Shkumbin, është gjetur i mbytur shtetasi P.Ç., rreth 9 vjeç, banues në fshatin Kurtaj, Peqin. Nga hetimi paraprak dyshohet se është mbytur aksidentalisht duke u larë në lumin Shkumbin.” – njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here