Home Uncategorized Nora në fustan elegant, kaq joshëse s’e keni parë

Nora në fustan elegant, kaq joshëse s’e keni parë

199
0

Nora Istrefi pritet që shumë shpjet të vije në bashkëpunim me Butrint Imerin, por ende nuk kanë zbuluar detaje.

Ndërkohë, Nora nuk po qëndron kot, pasi së fundi ka realizuar një fotosesion pranë bregdetit.

Këngëtarja kosovare e cila njihet si një prej femrave shqiptare me linjat më perfekte të trupit këtë e vulosi edhe një herë.

Veshur në një fustan elegant që ia zbulonte këmbët seksi, Nora dukej “përvëluese” dhe në top formë.

Ndërsa, tashmë prej ditësh ka filluar me postimin e imazheve të ndryshme duke treguar se vazhdon të jetë në formën më të mirë të mundshme edhe pas mungesë në skenën e muzikës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here