Home Uncategorized Ledri e vuri në siklet të madh Saren

Ledri e vuri në siklet të madh Saren

249
0

Të dy duken bukur, modern, në hap me kohën dhe jo rastësisht mediat rozë i kanë vënë plotësisht nën llup, shkruan “Kosovarja”.

Ledri Vula është rep artisti më senzacional në vend, me një karrierë të gjatë e të mbushur me shumë hite.

Jeta private e Ledrit gjithmonë ka bërë përshtypje, andaj lidhja publike me Sara Hoxhen është e kuptueshme se përse ka kapur kaq shumë vëmendje.

Çifti po kalojnë shumë mire pranë njëri tjetrit dhe këtë kohë e kanë kaluar kryesisht në bregdet. Në një foto të përbashkët, shihet Sara duke u marruar.

A thua çka i tha Ledri?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here