Home Uncategorized Tayna në fustan të kuq e tregon ‘zogun’ krejt pa marre

Tayna në fustan të kuq e tregon ‘zogun’ krejt pa marre

238
0

Tayna ka pozuar provokuese në rrjete sociale.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, nuk po ndalet së punuari për këngë të reja.

Gjatë xhirimit të klipit të fundit ajo ka publikuar pamje të ndryshme dhe ajo më e komentuara ka qenë e veshur me fustanin e kuq.

Rep-artistja ka marrë vëmendjen pasi shihet se nuk ka veshur fare të brendshme.

Fustani i ka zbuluar gjithçka dhe mund ta vini re në këto fotografi.

Fotot janë shkëputur nga projekti i saj i ri muzikor, kënga “Qe qe”./

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here