Home Uncategorized Ky është politikani i Kosovës më i ndjekur në Facebook

Ky është politikani i Kosovës më i ndjekur në Facebook

149
0

Ka 518,629 ndjekës në rrjetin social Facebook.

E kjo shifër e bën politikanin më të ndjekur në Kosovë.

Se është më i ndjekuri në vendin tonë, Behgjet Pacollin e bën të ndihet i nderuar.

Ai thotë se pavarësisht kësaj mbetet një njeri i thjeshtë dhe gjithmonë vetvetja.

“Të jesh politikani i Kosovës më i ndjekur në Facebook është një nder për mua. Unë jam mirënjohës për të gjithë ju që komunikoni me mua. Pavarësisht çfarë, vazhdoj gjithmonë të jam vetvetja: i thjeshtë, i sinqertë dhe komunikues me të gjithë. Ju uroj të gjithëve një mbrëmje dhe fundjavë të këndshme!”, shkruan Pacolli.

Kujtojmë se ish presidenti i Kosovës përveç politikan është një sipërmarrës shumë i suksesshëm si dhe filantrop e bamirës i njohur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here