Home Uncategorized SHlKONl se si një person rrah katër hajdutë të ciIët u futën...

SHlKONl se si një person rrah katër hajdutë të ciIët u futën në shtëpinë e tij

210
0

Ky është momenti kur një pronar i guximshëm Iufton me katër persona të armatosur me duart e tij gjatë një grabitje. Në pamjet që janë marrë nga kamerat e sigurisë në shtëpinë e tij, Asif Ali konfrontohet me hajnat e armatosur dhe i godet me grushte.

35 vjeçari arrinë të i largojë nga shtëpia por njëri prej tyre kthehet he e kërcënon me një kaqavidë. Por Ali vrapon deri në kuzhinë ku i merr dy thika dhe i largon përsëri hajdutët.

Ali tha për media se ai kishte gruan e tij në katin e dytë dhe e ndjente vetën të detyruar të i luftonte hajnat.

“Instiktet e mija morrën kontroIIin. Unë vetëm po mundohesha të i Iargoja ata nga shtëpia ime”, ka thënë ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here