Home Uncategorized Moment shokues për një burrë kur gjeti gjarprin në tualet

Moment shokues për një burrë kur gjeti gjarprin në tualet

172
0

Një burrë nga Teksasi gjen gjarprin në tualetin e tij.

Një post im në Twitter tregon se si një burrë gjeti një gjarpër në tualetin e shtëpisë së tij, transm eton lajmi.net.

Në fillim shihet vetëm koka e gjarprit duke dalë nga tualeti. Më pas personi i cili pa gjar prin dhe njëkohësisht po bënë një video të ngjarjes përdor një pasje për ta nxjerr nga tual eti

Mundohet ta largojë duke mos ndodhur ndonjë kafshim, por njëkohësisht është shumë i habitur me mënyrën se si gjarpri erdhi nga tualeti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here