Home Uncategorized Video e aksidentit të tmerrshëm në autostradën “Ibrahim Rugova”

Video e aksidentit të tmerrshëm në autostradën “Ibrahim Rugova”

221
0

Video e aksidentit të tmerrshëm në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Para pak minutash në autostradën “Ibrahim Rugova” ka ndodhur një aksident i rëndë ku janë lënduar 7 persona.

Lajmin e ka konfirmuar për Express zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani.

“Mund të konfirmojmë se pak para orës 13:00 në autostr adën “Ibrahim Rugova”, në zonën e Malishevës ka ndodhur një aksident trafiku janë përfshirë një automjet dhe një kamion. Si pasojë e aksidentit, bazu ar në infor macionet e deritanishme, shtatë pe rsona kanë pësuar lëndime. Njësitet relevante policore janë duke hetuar me rastin”, tha Kelani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here