Home Uncategorized Shkoi për pushime dhe ia mori jetën shoku i ngushtë, ja kush...

Shkoi për pushime dhe ia mori jetën shoku i ngushtë, ja kush ishte 17-vjeçarja shqiptare

200
0

Një ditë pasi një 17-vjeçare humbi jeten ne plazhin e Velipojes, arre stohet nga Pol icia shoku i saj me të cilin kishte dalë shëtitje me motoskaf.

Viktima eshte adoleshentja Enisa Dodaj. Ajo kishte hipur ne nje motoskaf me nje 24 vjeçar nga Shkodra, shtetasin Indrit Bajraktari 24 vjeç.

Policia ka ide ntifikuar me shpejtesi shtetasin Indrit Bajraktari te cilin e ndaloi ne rrugen Shkoder-Velipoje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here