Home Uncategorized Teuta dhe Adonisi marrin vendimin e papritur

Teuta dhe Adonisi marrin vendimin e papritur

227
0

Teuta dhe Adonisi marrin vendimin e papritur

Aktorja e njohur kosovare ka marr së fundi vendim për tu distancuar nga rrjetet sociale, madje një gjë të tillë e ka bërë edhe bashkëshorti i saj, Adonisi.

Që të dy kanë deaktivizuar llogarit e tyre në rrjetin sociale në Instagram ku ishin mjaft aktiv.

Ndërsa ende nuk dihen arsye se pse ata kanë vendosur të bëjnë një gjë të tillë.

Kujtojmë që aktorja së fundi ishte mjaft aktive me publikime të ndryshe duke treguar se si të ushqehen fëmijët shëndetshëm.

Ndryshe, Teuta dhe Adonisi janë prindër të një vajze, ndërsa aktorja ka edhe një tjetër vajzë nga martesa e kaluar me këngëtarin Blero.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here