Home Uncategorized Velipojë, peshkatari gjen të mbytur në det 18-vjeçaren

Velipojë, peshkatari gjen të mbytur në det 18-vjeçaren

247
0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në plazhin e Velipojë.

Një vajzë rreth 18 vjeç është gjetur e mbytur në det nga një peshkatar.

Ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarjes dhe po punon për identifikimin e viktimës.

Sipas të dhënave të para nuk ka denoncim nga familjarë deri më tani për humbjen e ndonjë personi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here