Home Uncategorized U bë baba i një vajze, shqiptari shkrep nëntë plumba me pistoletë...

U bë baba i një vajze, shqiptari shkrep nëntë plumba me pistoletë midis rrugës

214
0

Basri Kadrija, shqiptari nga Maqedonia Veriore është bërë baba i një vajze. Gëzimin e të bërit prind ai e ka festuar në një mënyrë të çuditshme, por të rrezikshme.

Basriu ka nxjerrur revolen për të shkrepur nëntë plumba midis rruge dhe para disa shtëpive të banueshme.

“Falenderimi i takon Allahut që pas 3 vitesh me gëzoj me një vajzë. Kush ka Allahu ua ruajt, kush s’ka Allahu i dhasht” shkruan Kadrija në Facebook, ku edhe ka publikuar videon e gjuajtjes me armë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here