Home Uncategorized Shi i madh dhe breshër në kete qytet të Kosovës (VIDEO)

Shi i madh dhe breshër në kete qytet të Kosovës (VIDEO)

234
0

Një stuhi e madhe e ka kapluar gjithë vendin sot në orët e pasditës.

Shi, dhe breshër kanë filluar të bie ne vrull e që janë të shoqëruar edhe me bubullimë.

Lexuesit e klankosova.tv i kanë dërguar pamje nga qyteti i Fushë Kosovës.

Pamjet mund ti shihni të bashkangjitura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here