Home Uncategorized Një person pasi merr shërbimin në spital rrah me shufra hekuri mjekët...

Një person pasi merr shërbimin në spital rrah me shufra hekuri mjekët e rojet

195
0

Një person që kishte dërguar gruan në një spital privat në Turqi më pas kishte rrahur mjekët e rojet.

Në një video mund të shihni se pas trajtimit që ka marrë gruaja e tij në një spital privat, bashkëshorti ka thirrë edhe disa persona të tjerë për të kryer veprën.

Ata kanë sulmuar me shufra të hekurit rojet dhe mjekët në spitalin privat në Turqi, transmeton IndeksOnline.

Për më shumë shikojeni videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here