Home Uncategorized Blero ndan një moment intim me Afronën

Blero ndan një moment intim me Afronën

159
0

Afrona dhe Blero janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Me publikime të shumta për ndjekësit e tyre, dyshja shpesh kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Duke u detyruar të qëndrojnë larg njëri tjetrit, ata mallin e shprehin në forma të ndryshme.

Është Blero ai i cili ka ndarë një imazh me momente të mira pranë Afronës, duke trguar që i mungon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here