Home Uncategorized I dolën fotot me modelen e njohur, Robert Berisha flet për herë...

I dolën fotot me modelen e njohur, Robert Berisha flet për herë të parë për lajmin e bujshëm

250
0

Robert Berisha është gjithmonë në qendër të vëmendjes!!!

Së fundmi këngëtari i njohur u bë fokusi i mediave rozë pasi u përfol se është në një lidhje me modelen Xhesika Kadiu, e kjo gjë u komentua më shumë kur qarkulloi foto e dyshesh në shoqërinë e njeri-tjetrit, pranë një pike karburanti.

Së fundmi, në një prononcim për “Who?”, Berisha shprehet se është beqar dhe se portalet e dinë më mirë jetën private të tij se sa ai vetë, pra në një farë mënyre, mohon të gjitha lajmet rreth tij dhe modeles.

‘Nuk dal natën dhe nuk gjuaj. Muhabet bëj vetëm me ata persona që kemi dalë bashkë dhe jam shumë i mirë në muhabet dhe ‘funny’. Mundohem që t’i argëtoj e të kalojmë sa më mirë‘- është shprehur Berisha.

Tags

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here