Home Uncategorized Të tjera detaje rrëqethëse për 10-vjeçarin që dha shpirt në Kakavijë: Ambulanca...

Të tjera detaje rrëqethëse për 10-vjeçarin që dha shpirt në Kakavijë: Ambulanca s’kishte njeri brenda dhe ja me shpejtësi po ecte

212
0

Detaje të reja jane zbardhur në lidhje me vd ekjen tr agjike të 10-vjeçarit i cili u përplas nga një autoambulancë në aksin nacional Kakavije-Gjirokastër.

Nga dëshmia e personave që panë ngjarjen, mësoshet se autoambulanca ishte me shpejtësi mbi 140 km/h dhe se brenda nuk kishte ndonjë pacient të sëmurë.

‘Do kemi dhe të tilla gjëra të tjera sepse njerëzit janë pa gjumë. Nga këtu deri në Athinë çfarë do bëhet me shoferët që po i lenë rrugëve?

Si mund të ecë një shofer pa ndiodhur gjë siç ndodhi këtu. E pamë që po vinte me shpejtësui mbi 140 km/h, dhe nuk kishte njeri brenda. Ajo që ndodhi me fëmijën 10 vjeç është ska ndal, citon ora news. Kalojnë çdo ditë me shp ejtësi, duhet më ngadalë.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here