Home Uncategorized Po bënte foto, Bleona Qereti rrëshket mes rrugës

Po bënte foto, Bleona Qereti rrëshket mes rrugës

250
0

Këngëtarja shqiptare me famë në Amerikë, Bleona Qereti po punon për një set të ri fotografik, por gjatë xhirimeve i ka ndodhur një e papritur

Bleona vetë ka publikuar pamjet ku shihet duke pozuar me një rrjetë, xhaketë e çizme teksa duket në super formë. Mirëpo teksa pozonte, rrugëve të Hollywood-it takat super të larta dhe ambienti i lagur nga shiu, bëri që ajo të rrëshkiste.

Plagosje ne krye te detyres”, shkruan Bleona krah videove të publikuara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here