Home Uncategorized Këngëtarja kosovare del pozitiv me Covid-19

Këngëtarja kosovare del pozitiv me Covid-19

248
0

Këngëtarja kosovare del pozitiv me Covid-19

Këngëtarja e njohur, Adelina Emini me anë të një shkrimi në llogarinë e saj në Facebook, ka njoftuar se ka dalë pozitiv me Covid-19.

Ajo ka thënë se gëzon shëndet të plotë dhe nuk ka simptoma.

Shkrimi i saj i plotë në Facebook:

Më lejoni të ju njoftoj se gjatë testimit të sotëm kam dalë pozitive me Covid-19. Përkundër se unë aktualisht gëzoj shëndet të plotë dhe nuk kam shfaqur simptoma, në familjen time kemi pasur edhe raste tjera, raste të cilat nuk kanë kaluar lehtë dhe kanë pasur vështirësi shëndetësore. Bazuar në këto përvoja, ju sygjeroj të respektoni këshillat e IKSHP dhe organeve tjera shëndetësore. Qëndroni të shëndetshëm duke mbajtur maskë, ruajtur distancën dhe duke mbajtur higjienën personale. Ruani shëndetin tuaj dhe të më të dashurve tuaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here