Home Uncategorized Goldin e zë gjumi në prehrin e gruas, shikoni reagimin e Ermirës

Goldin e zë gjumi në prehrin e gruas, shikoni reagimin e Ermirës

239
0

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se Goldin e ka zënë gjumi në prehërin e saj.

E këtë moment Ermira nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here