Home Uncategorized Pamje nga vendi i ngjarjes në Ferizaj ku dyshohet se djali vrau...

Pamje nga vendi i ngjarjes në Ferizaj ku dyshohet se djali vrau nënën

241
0

I rëndë ishte mëngjesi i sotëm për familjen Çerkini në qytetin e Ferizajt.

Dyshohet se djali privoi nga jeta nënën e tij, 83 vjeçare.

Indeksonline ka qëndruar para pak minutave pikërisht në rrugën ‘Ejup Statovci’ ku saktësisht ndodhi vrasja.

Në vendin e ngjarjes janë parë vetëm disa vetura private, teksa nga aty tashmë janë larguar njësitë përgjegjëse të policisë dhe prokurorisë.

Nuk dihet saktësisht se si ndodhi vrasja në fjalë, por që tashmë i dyshuari 63 vjeçar B.Ç është ndaluar për 48 orë nga organet e hetuesisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here